ATV-UTV

4 Kişilik Can-Am Maverick Max Sport DPS 1000T Türkiye’de

Can-Am Maverick Sport ailesinin yeni üyesi Maverick Max Sport DPS 1000T ile Offroad maceralarınızı artık ailecek bir araç içinde yaşayabileceksiniz. FOX 2.0 Podium QS3 amortisörler ve yenilenmiş şasisi ile zorlu yolların üzerinden kolaylıkla geçerek heyecanı bir an bile duraksamadan yaşayacaksınız.

Anahtarsız çalıştırma özelliği, 7.6 inch dijital ekranı üzerinden eco ve sport sürüş karakterlerini seçme imkanı, DPS destekli direksiyonu ile değişken koşullara daha hızlı adapte olma ve konforlu bir sürüş deneyimine imkan tanıyor.

İster 4×2 isterseniz de 4×4 çekiş sistemi ile kullanabileceğimiz Maverick Max  diferansiyel kilidi ile de bir adım önde.

Ayarlanabilen ABS ve Dinamik Çekiş Kontrolü, her koltukta sahip olduğu 3 noktadan gergili emniyet kemerleri sayesinde çok güvenli 4 kişilik bir araç haline gelirken, istenirse tozu dumana katacak ve heyecanı en üst düzeye çıkaracak kadar da kapasiteli

95HP gücünde, 976CC hacme sahip, V çift silindirli su soğutmalı motoru, 30.5 cm yerden yüksek 769kg ağırlığındaki, CVT şanzımana sahip 4 kişilik Maverick Sport Max, 38L yakıt kapasitesine sahip. 

105 KM/H hıza çıkabilir, 4 tekerde bulunan 220mm çapında hava soğutmalı disk frenleri ABS desteği ile en kısa mesafede güvenle durmasını sağlar. 

Çeki demiri ile römork ve karavan çekebilir, heyecan dolu doğa deneyiminizi konaklama imkanı da yaratarak günlerce sürmesine olanak tanır.

İntegral ön tampon, Premium arka kapılar, tam alan korumalı skid plate, genişletilmiş çamur korumaları, Maverick Max Sport’un standart özellikleri içerisindedir.

Plakalı ve trafiğe çıkış homologasyonuna sahip  Maverick Sport Max, B tipi ehliyet ile kullanılabilir.

2 yıl garanti ile ülkemizde sadece Deparmotor aracılığıyla satılmaktadır

İlgili Haberler

Can-Am Outlander Max 570 T3B ABS

admin

2022 Can-Am Maverick X3 Turbo RR

patron

Can-Am Maverick Sport DPS 1000R

admin