Sigorta

Generali’den Özel Şoför Hizmeti

Generali Sigorta, Benim Kaskom ürününe sahip ve poliçesine “Mini Onarım ve İkame Araç” veya “Ekstra Asistans” paketini dahil ettiren tüm müşterilerine yılda 2 kez faydalanabilecekleri özel şoför hizmetini ücretsiz sunuyor.

150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Generali Sigorta müşterilerini yılda 2 kez faydalanabilecekleri özel şoför hizmeti ile buluşturuyor. Bu hizmet kapsamında poliçe sahipleri, kendi araçlarına özel şoför talep edebiliyor.

Generali Sigorta, müşteriye ait araç özelinde önceden organizasyon yapmak koşuluyla; havalimanlarına veya otogarlara gelecek misafirlerini karşılamaya gidemeyen müşterilerinin istenilen yere ulaşımlarını sağlıyor. Generali, ailesi veya sevdikleriyle özel bir gece planlayan ya da güzel geçen bir eğlence akşamının ardından araç kullanmayı dert etmek istemeyen müşterilerini de unutmayarak, yılda iki kez özel şoför hizmetini  kullanabilme hakkı sunuyor.

İlgili Haberler

sigortaladım.com ve Ticket Restaurant Edenred’den CarrefoureSA’da Kullanabilecek 1.000 TL’ye Varan Hediye Çeki Kampanyası

patron

Generali Sigorta’nın Araba Çekilişinin Talihlisi Açıklandı

patron

Sigortasını sigortaladım.com’dan Yaptırana OPET’ten Yakıt Puan Hediye

patron