Akaryakıt

PETRONAS Urania Motor Yağı Serisini Piyasaya Sürüyor

PETRONAS Madeni Yağlar (PLI), hafif ticari ve ağır hizmet tipi araçlar için daha güçlendirilmiş bir formülle tasarladığı yeni Urania Motor Yağları serisini duyurdu. Yeni Strong Tech™ teknolojisine sahip olan PETRONAS Urania, zorlu koşullarla baş etmek zorunda olan sürücülerin ihtiyaç duyduğu dayanıklılığı sağlamaya odaklanıyor.

PETRONAS Urania, ağır ve hafif ticari araçların yüksek motor sıcaklıkları, oksidasyon ve tortularla baş etmek zorunda kaldığı en güç çalışma koşullarında bile, değişen hava şartlarına karşı koymak, taşımacılık taahhütlerinin yerine getirilmesine yardımcı olmak için üretildi. Ürünlerdeki inovasyonların tamamı önde gelen araç markalarının performansını en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlandı. Yeni, yüksek kaliteli motor yağı yelpazesi, benzersiz formülüyle yağ değişim aralıklarını uzatıyor, aşınmayı en aza indiriyor, beklenmedik arıza sürelerini azaltıyor ve gerçek anlamda operasyonel esneklik sağlıyor.

Santena’daki (Torino, İtalya) Küresel Araştırma ve Teknoloji Merkezi’nde StrongTech™ teknolojisiyle geliştirilen yeni formül, yağın benzersiz bir şekilde güçlü bir film tabakası oluşturmasını ve araçların daha uzun süre daha güçlü kalmasını sağlıyor. İnanılmaz ölçüde sağlam molekül zincirleri, optimum viskoziteyi korumak için biriken kurumu hapsediyor, aşınma ve oksidasyona karşı koruma sağlayarak bir sonraki değişime kadar yağın verimliliğini artırıyor. 

Daha az emisyon salınımı, daha fazla yakıt ekonomisi 

PETRONAS Urania serisi, onlarca yıllık deneyim ve kapsamlı araştırmalar eşliğinde daha fazla yakıt ekonomisi, daha az emisyon salınımı, gelişmiş güvenilirlik ve dayanıklılık için üretildi. PETRONAS Urania aynı zamanda CO2 salınımını azaltmak için tasarlandı. Yeni Petronas Urania 5000 5W-30, geleneksel 5W-30 yağlara kıyasla çok daha ince bir film tabakası oluşturarak yakıt tüketimini ve zararlı emisyonları önemli ölçüde azaltıyor. Böylece sürücüler sürdürülebilirlikten ödün vermeden çalışma süresini en üst düzeye çıkarabiliyorlar. 

İlgili Haberler

Continental Tıbbi Hortum Üretimine Başladı

patron

Yeni Sezonun En İddialı Takımı: Sosyal Lig

patron

Yanlış Akaryakıtla Dolumda Tasarruf

patron