Motorsporları

ADUS Motorsports ile E-Challenge Heyecanı Başlıyor

Adus Motorsport, E-Challenge ile motor sporları tutkunlarının özlediği heyecanı evlerinde yaşamasını sağlayacak. Red Bull sporcusu Yağız Avcı’nın takım direktörü ve pilot olarak start alacağı yarışta Adus Motorsport Takımı adına Kaan Sarpkaya, Billur Hasbay, Buğra Can Kılıç ve Evrim Onat, sosyal medyanın önde gelen isimlerinden Anıl Tetik, Cem Karakuş, Onur Ziya Demir, Sinan Koç ve Burak Ertem’e karşı mücadele edecek. Red Bull Twitch kanalı Twitch.tv/RedBullTR adresinden canlı olarak yayınlanacak yarış, Yiğit Top’un eğlenceli sunumuyla izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Adus Motorsport düzenleyeceği E-Challenge ile motor sporları tutkunlarının özlediği yarış heyecanını evlerinde yaşamalarını sağlayacak. 

Motor sporları tutkunlarının özlemini dindirecek olan yarışta, Red Bull sporcusu Yağız Avcı takım direktörlüğünü de üstlendiği Adus Motorsport adına Kaan Sarpkaya, Billur Hasbay, Buğra Can Kılıç ve Evrim Onat ile birlikte start alacak. Adus Motorsport pilotlarının karşısında ise sosyal medyanın önde gelen isimlerinden Anıl Tetik, Cem Karakuş, Onur Ziya Demir, Sinan Koç ve Burak Ertem yer alacak. 

24 Haziran 2020 saat 22.00’de Red Bull Twitch kanalı Twitch.tv/RedBullTR adresinden canlı olarak yayınlanacak yarışa ise Yiğit Top eğlenceli anlatımı ile renk katacak. 

Motor sporları tutkunlarına parkur heyecanını evlerinde yaşatacak olan yarış, sıralama turları ile başlayacak. Her bir turda beş pilotun start alacağı yarışların ardından yarı final yarışları yapılacak. İki ayaktan oluşacak yarı finalin ardından en hızlı dört pilot doğrudan finale gitmeye hak kazanırken finalin beşinci ve altıncı pilotunu belirlemek için yarışmacılar bir kez daha start alacaklar. Altı pilotun birlikte start alacağı son yarışla ise Adus Motorsport E-Challenge Şampiyonu belli olacak. 

İlgili Haberler

Fiesta Rally Cup’ta Kazanan Belli Oldu

patron

Hyundai Nürburgring 24 Saat Dayanıklılık Yarışında Üst Üste Üçüncü Galibiyeti Hedefliyor

patron

BITCI Racing İddialı Hedeflerle Start Alıyor

patron