Karavan

Crawler KMP 190

Birçok insanın hayalinde karavan ile uzak yolculuklara çıkmak, doğanın ve açık havanın huzuruyla kendine vakit ayırmak, bazen macera dolu bazen ise konforlu bir yolculuk vardır. İşte tüm bu hayallerin bir arada bulunduğu, Türkiye’nin ilk offroad karavan üreticisi olan Crawler, tam da bu isteklerinize cevap verecek KMP 190’ı yarattı.

Şık tasarımı ve doyurucu özellikleri ile sizi hemen kendine çekecek olan KMP 190, 4 iklim arazi karavan özelliği olup, gövdesi alüminyum ve elektro statik boyası ile teknik açıdan donanımlı. 

Yalnızca dış görünüşünün şıklığıyla değil, iç tasarımı ile de göz dolduran KMP 190, içerisinde dışarıya açılan mutfak, tavan çadırı, led içi aydınlatma, ocak, yemek masası, pencereli açılabilir Pop-up sistemi, pusula, su tankı ve taş koruması bulunduruyor. Bir seyahatte ihtiyacınız olan her şeyi barındıran Pick-Up Karavan ile hayalleriniz gerçeğe dönüşecek.

Offroad, izcilik, balıkçılık, trekking vb aktiviteleri sevenler için doğal bir ortam yaratan Pikap Karavan açık havada yapılan aktiviteler için benzersiz bir araç. Şehir hayatının yoğunluğu, günlük yaşamın koşuşturması ve doğadan uzaklaşmış rutin yaşantınızdan uzaklaşıp, hem tüm temel ihtiyaçlarınızdan ve konforunuzdan ödün vermeyeceğiniz hem de doğa içinde yaşamın tadını çıkarabileceğiniz tam size göre bir karavan!

Crawler Karavanları yağmur, kar, çamur, paslanma demeden tüm ağır şartlar içerisinde gösterdiği dayanıklılığı, ayrıca şehir içindeki rahat kullanımı, kapalı otopark ve yoğun trafikteki kullanım rahatlığı ile ona gösterilen yoğun rağbeti hak ediyor.

KMP 190 şık, konforlu ve kullanışlı ilkelerini benimsemiş bir araç olup, iç kısmındaki ekstra hacimli görüntüsü, 2 kişilik yatak kapasitesi ve yanlardan açılan tenteleri ile lavabo, mutfak ve duş bölmelerini, modern görüntüsü ile de bu ilkeleri gerçeğe dönüştürmüş.

Her anlamda doyurucu bir tatil, keyifli bir spor deneyimi ya da maceracı bir kamp macerası için tercih edebileceğiniz KMP 190 sizi kendine aşık edecek.

Web sitesi: www.crawler.com.tr

İlgili Haberler

Crawler BATU 535

admin

Hymer Venture S EV

patron

Crawler OTAĞ 600

patron