Kampanyalar

ALJ Finans’tan Toyota Yaris için Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası

Tamamen yenilenen ve Avrupa’da 2021 yılının otomobili seçilen Toyota Yaris’e, ALJ Finans’tan çok özel kredi kampanyası ile sahip olmak şimdi çok daha kolaylaştı.  

Toyota Yaris sahibi olmak isteyenler, ALJ Finans tarafından sunulan 1.0 motor modeline özel, 75.000 TL 12 ay yüzde 0 faiz seçeneğinden yararlanabilecekler. Ayrıca kampanya kapsamında dileyen müşteriler yine ALJ Finans tarafından sunulan yüzde 1.49 faiz oranını da değerlendirebilecekler. 

Kasım ayı boyunca tüm Toyota Plazalarda geçerli olacak kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler gerçek, Kobi veya tüzel kişiler, ALJ Finans tarafından sunulan “KredimOL” mobil ve web uygulaması üzerinden uygun ödeme koşullarıyla taşıt kredisi hesaplayarak kolay ve hızlı dijital kredi başvurusunda bulunabilirler. 

Kredisi onaylanmış ve araçlarını teslim alacak müşteriler, e-sözleşme uygulaması sayesinde, kredi sözleşmelerini ve krediyle ilgili dokümanların büyük bir bölümünü, mobil cihazları üzerinden elektronik ortamda inceleyerek onaylayabiliyor. Kredi sonrası işlemlerini ise yine KredimOL mobil uygulamasından ve aljfinans.com.tr’deki Online İşlemlerden takip edebiliyorlar. 

İlgili Haberler

Volkswagen California Modellerinde Eylül Ayına Özel Fiyat Fırsatları

patron

Tüm Suzuki Modellerinde 200 Bin TL’ye Varan Kredi Avantajı Veya 30 Bin TL’lik Takas Desteği Fırsatı

patron

Suzuki’den Yazlık Kampanya

patron