Güncel

Big Boyz Festival’de macera, bu kez Kalamış’ta devam ediyor

Türkiye’nin ilk ve tek hobi – aktivite festivali Big Boyz Festival’le 9 – 10 Ekim 2021 tarihlerinde macera severlerin kalbi büyük bir heyecanla İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Atatürk Parkı’nda atacak. Aksiyon ve eğlencenin zirve yapacağı, “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl 4.’sü düzenlenecek Big Boyz Festival meraklılarına araba, drone, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan en heyecan verici araçları görme, deneyimleme ve alışveriş fırsatı sunacak.

Heyecan dozunu bu yıl daha da artıracak olan Big Boyz Festival hobi meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı sunacak. Mercedes – Benz, Vaneda, BMW Motorrad, Harley Davidson West, KTM, Ecovolt Scooter, Suzuki Motors, Decathlon, Red Bull ve Husqvarna gibi dev markaların yer alacağı Big Boyz Festival, bu yıl da aksiyon ve eğlenceyi zirvede yaşatacak. Pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilecek olan Big Boyz Festival’in 4.’sü 9 – 10 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Atatürk Parkı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Aksiyonun sınırlarını zorlayın

Eğlence ve heyecan dolu aktivitelerin gün boyu süreceği ve renkli partilere ev sahipliği yapacak olan festivalde, ünlü DJ’ler misafirleri coşturacak. Hobi severlere adrenalin ve aksiyonun sınırlarını zorlayan dopdolu 2 gün yaşatacak olan Big Boyz Festival’le İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Atatürk Parkı’nda yer yerinden oynayacak.

Hava, kara ve deniz araçlarının gösteriler yapacağı festivalde, kaykaydan bisiklete, beach volleyden basketbola birçok spor aktivitesi de yer alacak.

Otomobil, motosiklet, kamp & karavan, deniz araçları, havacılık araçları, yeni nesil elektrikli araçlar gibi sektörlerden onlarca markanın katılacağı festivalde tüketiciler alışveriş ve deneyim imkanı da bulacak.

İlgili Haberler

Honda’nın İkonik Modeli Civic 50 Yaşında

patron

Mercedes-Benz Türk’ten Türkiye’nin Yenilikçi Kalkınmasına Destek

patron

Toyota Sürdürülebilir Gelecek İçin Yenilikçi Start-up’ları Global Fırsatlarla Buluşturuyor 

patron