Medya

Carmedya Dijital Otomobil Dergiciliği’nde 150. Sayısı’na Ulaştı

Türkiye’de dijital otomobil dergiciliğinin öncüsü Carmedya, 4 Mayıs 2010 tarihinde başladığı yolculuğunda Ekim 2022 tarihli 150. sayısıyla yayına girdi.

 
Dijital yayıncılıkta “Herkes bir gün dijital olacak!” mottosu ve vizyonuyla yola çıkan Carmedya, sürekli kendisini geliştirerek, 150 ayda bir medya yayın ağı haline geldi.

33 yıllık basın ve dergi tecrübesi olan deneyimli gazeteci Önder Canözer tarafından kurulan Medicon Yayıncılık ile yayın hayatına başlayan Carmedya, dört yıl önce gerçekleşen ortaklıkla hayata geçen Medicon Grup bünyesinde güçlenerek, yoluna devam etti.

Medicon Grup bünyesinde yer alan 7 dijital yayından biri olan Carmedya’nın bugün Turkcell DergilikCarmedya.comdMagsDijital Basın ve Magzter üzerinden indirilebilen, iOS ve Android uygulamaları bulunan dergisi dışında, YouTube kanalı, instagramtwitterlinkedin ve facebook (Carmedya ve CarmedyaTV sayfaları ile CarmedyaTV grubu) olmak üzere yaygın bir medya ağı bulunuyor. Carmedya.com aynı zamanda Haberler.com’un da içerik sağlayıcıları arasında bulunuyor.

Carmedya, dijital yolculuğundaki her 5 yılı temsilen logosunun üzerinde iki yıldızla yayınlanıyor.

İlgili Haberler

Türkiye’de Yılın Otomobili Yarışması’nda Test Sürüşleri Yapıldı

patron

Türkiye’de Yılın Otomobili: Fiat Egea Cross

patron

Dijital otomobil dergisi Carmedya 10 yaşında

patron