Kampanyalar

Citroën Eylül Fırsatları

Citroën, eylül ayında birbirinden özel kredi fırsatlarıyla yeni bir SUV sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Sonbaharın tadını Citroën’in SUV modelleri  ile çıkartmak isteyenlere 0 faizli avantajlı kredi ve takas desteği seçeneklerini müşterilerine sunan Citroën, ay boyunca PSA Finans avantajıyla müşterilerini showroomlarına bekliyor. Eylül ayında güçlü tasarımıyla özgün bir karakter ortaya koyan Citroën C3 Aircross SUV modeline 80 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 120 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi ve 30 bin TL takas desteği fırsatı kullanılarak sahip olunabiliyorRakiplerinden üstün konfor özellikleriyle ayrılan yeni Citroën C5 Aircross SUV modeli 170 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 240 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi ve 40 bin TL takas desteğiyle Citroën showroomlarında yer alıyor.

Citroën dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobilleri, eylül ayında da sunulan avantajlı kampanyalarla sonbaharda yeni bir SUV otomobil sahibi olmak isteyen kullanıcıları bekliyor. Güçlü görünümü, çok yönlülüğü, sürüş güvenliği ve konforunu destekleyen gelişmiş teknolojileriyle, segmentinin en geniş iç mekânıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip 2022 model Citroën C3 Aircross SUV ise 80 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 120 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi ve 30 bin TL takas desteği seçeneğiyle 612 bin TL’den başlayan fiyatlarla eylül ayında yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan 2022 model yeni Citroën C5 Aircross SUV model ailesi ise 170 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânı veya 240 bin TL için 12 ay %0,99 faizli kredi ve 40 bin TL takas desteği seçeneğiyle 935 bin TL’den başlayan fiyatlarla Citroën showroomlarında yeni sahiplerini bekliyor.

Citroën C3 Aircross, güçlü tasarımı, zengin kişiselleştirme imkânı ve modüler yapıysa B-SUV’un gözdesi!

Citroën C3 Aircross SUV, güçlü ve dinamik görünümüyle B-SUV segmentinde rakiplerinden ayrışmaya ve özgün bir görünüm sergilemeye devam ediyor. Citroën C3 Aircross SUV, ülkemizde yüksek verimlilik seviyesine sahip PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarla sunuluyor. Benzinli güç ünitesi olarak ödüllü 1.2 PureTech 130 HP motor yer alıyor. Dizel güç ünitesi olarak ise yüksek verimliliğiyle bilinen 1.5 BluHDİ 120 HP motor seçeneği bulunuyor. Her iki motor seçeneğine de EAT6 otomatik vites eşlik ediyor ve Start & Stop sistemine sahip olmasıyla kolay bir kullanım sağlanıyor. Citroën Advanced Comfort® programının da katkısıyla araç içi konforu daha da artırarak kullanıcıların kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini sağlıyor. Sınıfının en iyi sürüş konforunu sağlayan süspansiyon ayarlarına ek olarak, yeni Citroën C3 Aircross SUV, ilk kez Citroën C5 Aircross modelinde kullanıma sunulan yeni Advanced Comfort koltuklarla daha da fazla seyahat konforu sunuyor.

Dinamik, güçlü, modern ve konforlu SUV Citroën C5 Aircross!

Citroën C5 Aircross SUV yollara çıktığı ilk günden bu yana 85 ülkede satışa sunulurken, ülkemizde de oldukça yüksek satış adetlerine ulaşmayı başardı. Daha modern ve güçlü bir tasarıma kavuşan yeni C5 Aircross SUV, yuvarlatılmış hatların yerini daha keskin hatlara bırakan Citroën’in yeni tasarım dilini benimsiyor. Ön bölüm, daha dikey ve modern olacak şekilde yeniden yorumlanırken bu yaklaşım otomobilin karakterini daha da güçlendirdi. Keskin hatlar ve kademeli dikey yapı yeni C5 Aircross SUV’un yolda daha güçlü bir duruş sergilemesini sağlamış. Yeni C5 Aircross SUV, yüksekte konumlandırılan yatay motor kaputu, yandaki krom C imzası, 360° cam alanların etkisiyle havada süzülüyor gibi görünen tavan ile kendine özgü bir duruş ortaya koyuyor. Yeni C5 Aircross SUV, 230 mm yerden yüksekliği, 720 mm’lik lastik çapları, tavan rayları ve Airbump® ile güven veren SUV özellikleri sergilerken yola hakim sürüş pozisyonu SUV sürüş hissini tamamlıyor. Dış tasarımı daha lüks ve çekici hale getirme hamlesinin ardından, yeni C5 Aircross SUV’un iç tasarımına da daha dinamik ve rafine bir görünüm kazandırıldı. Yola hakim yüksek sürüş pozisyonu, kalite algısı iyileştirilen malzemeler kadar ergonomik ve pratik ara yüzler yeni Citroën C5 Aircross SUV’u rakiplerinden ayırıyor. 130 HP gücündeki tutumluluk ustası 1.5 litrelik BlueHDi dizel ve performans ile düşük yakıt tüketimini bir arada sunan 180 HP’lik 1.6 litrelik PureTech motor seçenekleriyle satışa sunulan yeni Citroën C5 Aircross SUV’un her iki motor seçeneğinde de EAT8 8 ileri otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor.

İlgili Haberler

Honda’dan Sedan Seven Performans Tutkunlarına Haziran Ayında Özel Fırsat

patron

Nissan Sahiplerine Özel Servis Kampanyaları

patron

Opel’den Hem Binek Hem de Ticari Modellerde Kaçırılmayacak Mayıs Kampanyası

patron