Kampanyalar

CUPRA ve SEAT Markalarından Ekim Ayı Fırsatları

CUPRA ve SEAT markalarının Türkiye’de satışa sunduğu bazı modelleri için Ekim ayına özel taşıt kredi kampanyası başladı.

CUPRA’nın DNA’sını yansıtan özgün ve heyecan verici SUV modeli CUPRA Formentor 1.5 TSI  versiyonu 1 milyon 756 bin TL’den; markanın bir diğer dinamik SUV modeli olan CUPRA Ateca ise 1 milyon 850 bin TL’den başlayan tavsiye edilen satış fiyatı ile sunuluyor. 

Markanın sofistike modeli CUPRA Leon da 106 bin TL tavsiye edilen indirim avantajıyla, 1 milyon 534 bin TL’den başlayan kampanyalı tavsiye edilen satış fiyatından alınabiliyor.

Tüm CUPRA Yetkili Satıcıları’nda Ekim ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında tavsiye edilen indirim avantajlarına ek olarak CUPRA ayrıcalığını yaşamak isteyenler için 300 bin TL’ye 12 ay vadede aylık yüzde 1,79 faiz oranıyla bireysel başvurularda taşıt kredisi kullanma imkanı da bulunuyor. 

Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.cupraofficial.com.tr 

Avantajlar SEAT modelleri için de geçerli

Ekim ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada SEAT’ın Leon 1.5 FR versiyonu 110 bin TL indirim avantajıyla 1 milyon 360 bin TL’den başlayan kampanyalı tavsiye edilen satış fiyatıyla alınabiliyor.

Ayrıca, SEAT Ateca modeli, 99 bin 500 TL’ye varan tavsiye edilen indirimle 1 milyon 515 bin 500 TL’den; ürün ailesinin en geniş üyesi olan SEAT Tarraco modeli de 197 bin 500 TL’ye varan indirimle 1 milyon 782 bin 500 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı satış fiyatıyla sunuluyor.

Tüm SEAT Yetkili Satıcıları’nda geçerli olan kampanya kapsamında tavsiye edilen indirim avantajlarına ek olarak 300 bin TL’ye 12 ay vadede aylık yüzde 1,79 faiz oranıyla bireysel başvurularda uygun ödeme imkanı da yer alıyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için www.seat.com.tr 

İlgili Haberler

Citroen’den Şimdi Al Eylül’de Öde Kampanyası

admin

Peugeot’da Sıfır Faiz Dönemi

patron

Škoda Kamiq, Üçlü Fırsat Avantajıyla Sunuluyor 

patron