Motorsporları

Geleneksel İSOFF Gala Gecesi Teşekkürler, Plaketler, Kupalar ve Hediyelerle Renklendi

İSOFF Geleneksel Gala Gecesi, 17 Ocak’ta Moda Deniz Kulübünde İSOFF üyeleri, yarışçılar ve seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşti. İSOFF üyeleri ve İSOFF dostlarının yanı sıra Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Serhan Acar, Murat Kaya ve Mahmut Ayverdi TOSFED’i temsilen davete katıldılar. TÜRSAB Başkan Yardımcısı Ali Bilir de geceye katılan konuklar arasındaydı. 

İSOFF Başkanı Kubilay Tüfekçi, açılış konuşmasında İSOFF’un çok renkli bir üye mozaiğine sahip olduğunu ve farklı konularda deneyimleri ve yetenekleri olan üyelerin bir arada muhteşem bir ekip çalışması ortaya çıkardığının altını çizdi. 2021 yılında bu ekiple çok başarılı organizasyonlar yaptıklarını anlatan Tüfekçi, yeni katılan üyelerle İSOFF ailesinin giderek büyüdüğünü ve bu sene daha kapsamlı çalışmalara imza atacaklarını belirtti. 

Gecede, başta Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu ve TÜRSAB’a desteklerinden ötürü birer teşekkür plaketi takdim edildi. Ardından 2021 yılında kulübe destek veren tüm kurumlar, teşekkür plaketlerini almak için sahneye davet edildi. 

Yarışlarda görevliler ve yarışçılarla birlikte toz duman ve çamur içinde ter döken ve çektikleri muhteşem görüntülerle bu sporun tanıtımına katkıda bulunan Basından dostlarımıza da birer plaketle teşekkür edildi. 

İSOFF organizasyonlarının kusursuz gerçekleşmesi adına çalışan tüm İSOFF üyeleri ve İSOFF dostları da unutulmadı ve alkışlarla plaketlerini aldılar. 

Ardından özellikle yarışçıların sabırsızlıkla beklediği 2021 İSOFF Challenge Ödül Töreni başladı. Tüm sınıflarda ve Genel Klasmanda dereceye giren ekipler kupalarını bu organizasyonlarda emeği geçen üyelerin ve davetlilerin elinden aldılar. 

Gecenin artık geleneksel hale gelen Çekiliş bölümünde de konuklar heyecanla özellikle off-road araçları ve kampları için çok değerli hediyelerden birine sahip olmak için çekiliş numaralarını takip ettiler. 

Rekabetle, tatlı çekişmelerle, yoğun çalışmayla, zorlu off-road gezileri ve harika kamplarla geçen bir yılın ardından konuklar geç saatlere kadar gönüllerince eğlenip, gelecek senelerin ve yarışların planlarını yapmaya başladılar. 

İlgili Haberler

Castrol Ford Team Türkiye, Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Marmaris Ayağını Başarı İle Tamamladı.

patron

Petronas Pist Laboratuvarı Yarış Dünyasına Katkı Sağlıyor

patron

Kapı Kapıya Mücadele İzmir’e Taşınıyor

patron