Sigorta

Generali Sigorta’nın Araba Çekilişinin Talihlisi Açıklandı

Generali Sigorta’nın imza attığı sıfır araba kampanyası sonuçlandı. Kampanya kapsamında yapılan çekilişle 1 talihli Fiat Egea HB 2020 model araba kazanma şansını elde etti.

Generali Sigorta’nın 30 Nisan’a kadar süren ve 27 Mayıs günü çekilişi gerçekleşen kampanyası kapsamında 1 talihli, Fiat Egea HB marka araç kazanma hakkını elde etti. Yapılan çekilişin ardından Yalova’da ikamet eden Süleyman Çeken sıfır aracın asil talihlisi, Sivas’ta ikamet eden Gökhan Özçelik ise yedek talihlisi oldu.

Benim Kaskom ürünü özelinde “Benim Kaskom’da Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganıyla gerçekleştirilen kampanyanın çekilişinin ardından asil talihli  Süleyman Çeken’i arayan Generali Sigorta’nın CFO’su ve CEO Vekili Sunay Koray: “Kampanya kapsamında çekiliş ile hediye ettiğimiz aracı kazanan talihlimizi Generali Sigorta ailesi adına bizzat arayarak tebriklerimizi sundum. Bu güzel haberi kendisiyle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuzu aktardığım keyifli bir telefon görüşmesi gerçekleştirdik. Generali Sigorta’nın hem acentelerine hem de müşterilerine yönelik kampanyaları devam edecek. Müşterilerimizi yönetim olarak bizzat arayarak, ortak duygularımızı paylaşacağımız nice kampanyalara imza atacağız.” dedi.   

İlgili Haberler

Sigortaladım.com’dan Turkcell ve Vodafone’lulara özel avantajlar

patron

sigortaladım.com ve Ticket Restaurant Edenred’den CarrefoureSA’da Kullanabilecek 1.000 TL’ye Varan Hediye Çeki Kampanyası

patron

Generali Sigorta’dan Kasko Yaptırana BluTV Hediye

admin