LIFE STYLE

İstanbul’a Özlediği Hareket Big Boyz Festival’le Geldi

Türkiye’nin ilk ve tek hobi – aktivite festivali Big Boyz Festival’in 2. gününde de heyecan ve adrenalin doruktaydı. İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen ve yaklaşık 15 bin kişinin ziyaret ettiği festival pandemi sonrası yapılan en büyük açık hava etlinliği olma özelliğine sahip. Kadıköy Belediyesi’nin katkı ve destekleriyle “büyüklere oyuncaklar” konseptiyle gerçekleşen Big Boyz Festival motosiklet ve araba meraklılarının ilgi odağı oldu. Gün boyu süren renkli partiler, konserler ve şovlarla unutulmayacak anlar yaşatan festivalin 2. gününde Harley-Davidson Owner Group ve V8 İstanbulls’un katılımıyla düzenlenen, motosiklet ve klasik Amerikan otomobilleri korteji ziyaretçileri büyüledi.

Pandemi önlemleri alınarak gerçekleştirilen Big Boyz Festival İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Atatürk Parkı’nda ziyaretçilerini ağırladı. Heyecan dozunu bu yıl daha da artıran Big Boyz Festival hobi meraklılarına araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve denizde kullanılan, adrenalini doyasıya yaşatan araçları deneyimleme fırsatı sundu. 

Mercedes – Benz, BMW Motorrad, Harley Davidson, KTM, Vanderhall, MG Otomotiv, Red Bull, Efes, SPX, Hertz, Vaneda, Ecovolt Scooter, Motul, İstanbul Atv, Husquvarna, GasGas, Sherco, Aprilia, Silence, Motoguzzi, Alpinestar, Kymco, Inokim, Victorinox, Hotomobil, Camso, elektrowind, İzeltaş, Mv Agusta, Ohvale, Egotekteker, Desandman, Avart, Enduro Market, Amega, Proraso, Aygaz, Agus Karavan, Camp-pass, Leoapar Scooter, Avis, Budget, Zipcar, Nur Sigorta, Silwy, Mode On Coffee, Shell Camper, Yayla ve Aroma İçecek gibi markaların yer aldığı Big Boyz Festival, bu yıl da aksiyon ve eğlenceyi zirvede yaşattı. 

Motosiklet ve V8 araç tutkunları festival akın etti

Festivalin ilk gününde TMP Motosiklet korteji ziyaretçilerin ilgi odağı olurken, gün boyu süren renkli partiler, konserler ve şovlarla unutulmayacak anlar yaşattı. Harley-Davidson Owner Group ve V8 İstanbulls’un katılımıyla düzenlenen motosiklet ve klasik Amerikan otomobilleri korteji ise ziyaretçileri büyüledi.

Renkli partiler, aksiyon ve adrenalinin sınırlarını zorlayan etkinlikler bir arada

Festival’de ünlü DJ’ler performanslarını sergilerken, test sürüşleri, Muaythai gösteri maçları, denizde jet surf & fly board gösterileri, havada para motor gösterileri, paten & kaykay gösterileri, birçok spor aktivitesi ziyaretçilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Sosyal yaşam ve spor alanında birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Kadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla, Kadıköy Kalamış Atatürk parkında şenlik havası estiren festivalde sadece büyükler değil, çocuklar da aileleri ile birlikte eğlence ve deneyim imkanı yakaladılar.

Vaneda Boots tarafından festival alanındaki paten alanında düzenlenen paten sürüş deneyimi, paten meraklılarının akınına uğrarken, kayalık alanda Sherco ve Motul tarafından gerçekleştirilen trial motosiklet akrobasi gösterisi de ziyaretçilere heyecan ve adrenalin dolu anlar yaşattı.

Ziyaretçiler müziğe, konsere doydu

Müzik 2 gün boyunca festivalde hiç susmadı. TriONStage konseri ile başlayan müzik, MetroFM’in sevilen DJ’lerinin performanslarını sergilediği Big Boyz Party ile devam etti. Festivalde sahne alan Vokal Akademi’den Yüksel Murat Piştal, Hüseyin Topçu ve Nilay Çelebi de ziyaretçilere unutulmaz bir konser keyfi yaşattılar. Big Boyz Festival’in en sevilen etkinliklerinden Balta Atma ve Kabile Dans Grubu’nun şovları hayata renk katarken, eğlence ve heyecan dolu aktiviteler tüm hızıyla devam etti.

Girişin ücretsiz olduğu, renkli partilere ve aksiyon dolu etkinliklere ev sahipliği yapan festivalde, hobi severler adrenalin ve aksiyonun sınırlarını zorlayan dopdolu 2 gün yaşadı. Otomobil, motosiklet, kamp & karavan, deniz araçları, havacılık araçları, yeni nesil elektrikli araçlar gibi sektörlerden onlarca markanın katıldığı festivalde tüketiciler alışveriş ve deneyim imkanı da buldu.

İlgili Haberler

DS Automobiles’den Çok Özel Gurme Valizi

patron

Yeni BMW i4 Türkiye’de İlk Kez Raisa&Vanessa’nın New York Fashion Week ile Eş Zamanlı Olarak Dijital Defilesinde Gösterildi

patron

Adrenalin ve eğlencenin doruklarda hissedileceği Big Boyz Festival Kalamış Marina’da başlıyor

patron