Güncel

Jeep Wrangler ve Jeep Renegade 4xe’ye Ödül

SUV araçlarının ikonik markası Jeep®, 2021 yılına hızlı başladı. İngiltere’de yayınlanan 4×4 Magazine tarafından düzenlenen “Yılın 4×4 Ödülleri”nde markanın iki önemli modeli; Wrangler ve Renegade ödüllendirildi. 

Jeep Wrangler, derginin arazi performanslarının değerlendirildiği Off-Road Ödülü özel kategorisini bir kez daha kazandı. Uzman jüri üyeleri Wrangler’ın hem safkan arazi aracı özelliklerini hem de Afrika’nın doğal ortamında ve Londra’nın M25 çevre yolunda sergilemiş olduğu üstün sürüş özelliklerini övdü. Jüri değerlendirmelerinde ayrıca yeni 4xe -şarj edilebilir hibrit- versiyonuyla bu sınıftaki zorlu rakiplerinden ayrışan Jeep Renegade “En İyi Küçük SUV” olarak ödüllendirildi.

Dünyanın önde gelen yayınlarından 4X4 Magazine Dergisi’nin uzman jürisi her yıl farklı üreticilere ait çok sayıda dört tekerlekten çekişli aracı test ediyor. Asfalt dışında zorlu off-road sürüş şartlarında gerçekleşen test süreçlerinin ardından araçlar, Küçük SUV, Orta ve Büyük SUV ile Performanslı SUV ve En iyi Off-road aracı gibi kategorilerde değerlendiriyor.

İlgili Haberler

Toyota 2030’a Kadar 30 Bataryalı Elektrikli Model Sunacak

patron

Honda, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde 4 Ödülün Sahibi Oldu

patron

Hyundai Elantra N Kamuflajlı Olarak Karşımıza Çıktı

patron