Kampanyalar

SKODA, Mart Ayında da Avantajlı Kampanyalara Devam Ediyor

ŠKODA, 2021 yılında yeni otomobil satın almak isteyen herkesi ŠKODA kullanıcısı yapacak eşsiz fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ocak ve Şubat aylarında başarılı satış performansları ortaya koyan ŠKODA, 2021’in ilk 2 ayında geçen yılın aynı dönemine göre en çok büyüyen ilk 3 markadan biri oldu.

Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra dikkat çeken indirimler ve satış kampanyalarıyla beraber satışlarını yüzde 89 oranında artıran ŠKODA, yükselen bir marka olarak yeni otomobil almak isteyen kullanıcıları heyecanlandıracak fırsatlarla iddiasını daha da artırıyor. Adından her geçen gün daha fazla söz ettiren ŠKODA, yükselen satış performansıyla 2021 yılı içerisinde en çok satan ilk 5 marka arasına girmeyi hedefliyor.

200 bin TL’ye %0 faiz oranı fırsatı

Bu fırsatlar kapsamında Mart ayı boyunca ŠKODA’nın tüm modellerine uygun fiyatlarla erişmek mümkün olacak. 2020 ve 2021 model yılına ait tüm araçlarda özel fiyatlar sunan ŠKODA, 2020 model yılına ait araçlarda modele göre 200 bin TL’ye varan kredi tutarı/18 ay vade için %0 faiz oranı teklif ediyor.

2021 model yılına ait ŠKODA’lar için de, 200 bin TL’ye varan kredi tutarı, 24 ay vade için %0,99 faizoranı teklifi yer alıyor. Bu kampanyadan, ŠKODA’nın OCTAVIA ve SUPERB sedan modelleri; SCALAhatchback modeli, KAMIQKAROQ ve KODIAQ SUV modelleriyle yararlanmak mümkün olacak.

3.599 TL taksitle KODIAQ Fırsatı

ŠKODA, SUV tercih edenler için de eşsiz bir fırsat daha sunuyor. Sadece Mart ayında geçerli olmak üzere büyük SUV modeli KODIAQ 3.599 TL’den başlayan taksitlerle tercih edilebiliyor.KODIAQ’ın 1.5 TSI 150 PS DSG Elite versiyonu için geçerli olan taksit imkanında, 195 bin 100 TL peşin ve kalan ödeme ise 36 ay vadeli taksit şeklinde gerçekleştiriliyor. 36 ay vadenin sonunda ise bir toplu ödeme yapılıyor.

Yeni otomobil satın almak isteyenler için tüm avantajlı fırsatlar Türkiye geneline yayılan ŠKODA Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

İlgili Haberler

Evde Kalarak Yeni Bir Araç Satın Almak İçin; Hyundai Kapınızda

patron

Škoda SUV Ailesini Büyük Avantajlarla Sunuyor 

patron

Citroen’den Temmuz Kampanyaları

patron