Güncel

Lexus Yeni Black Panther Filmini RZ 450e ile Elektriklendiriyor

Premium otomobil üreticisi Lexus, beyaz perdede gerçekleştirdiği işbirliklerine tüm hızıyla devam ediyor. Lexus, Black Panther serisinin devam filmi olan “Black Panther: Yaşasın Wakanda” filminde tam elektrikli RZ 450e modeliyle Wakanda’nın seçkin Dora Milaje savaşçılarının yanına katılıyor. Böylece premium marka, daha önce LC 500 ile gerçekleştirdiği Marvel Studios Black Panther işbirliğini yeni filmde de sürdürüyor.

11 Kasım’da Türkiye’de vizyona girecek “Black Panther: Yaşasın Wakanda” filmi, yeni fragmanıyla sinemaseverlerin heyecanını daha da artırdı. İlk gösterim öncesi yayınlanan fragmanda Lexus’un elektrikli modeli RZ 450e, Dora Milaje savaşçıları tarafından kullanılıyor.

Heyecan verici fragmanda Danai Gurira’nın rol aldığı General Okoye karakteri, bir konuşmacı olarak görevini yerine getirmek üzere araç içerisinde hazırlık yaparken, kendisini aksiyon dolu bir kovalamaca sahnesi içerisinde buluyor.

RZ 450e bu kovalamacanın içerisinden hassas One Motion Grip direksiyonu, üstün denge sağlayan DIRECT4 dört çeker sistemi ile ön ve arka tekerleklere kesintisiz şekilde güç sağlayan e-Axle motorları sayesinde başarıyla kurtuluyor.

Lexus, Black Panther serileriyle işbirliğini sürdürürken yeni tam elektrikli RZ 450e de, Dora Milaje’nin son teknoloji donanımlarından biri olarak gelişmiş özellikleriyle mükemmel bir yol arkadaşı olduğunu kanıtlıyor.

İlgili Haberler

Chery OMODA, Küresel Z Kuşağını Büyüleyerek Satışlarında Yeni Bir Zirveye Ulaştı

patron

Koluman Sokak Canlıları için HAYTAP ile İş Birliği Yaptı

patron

Yeni Bir KIA Sahibi Olmak Artık Çok Kolay

patron