Kampanyalar

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in sunduğu esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle Vito sahibi olmak kolaylaşıyor.

Vito, kendi sınıfına göre farklı birçok avantaj da sunuyor. İlk satın alma maliyetinin düşüklüğü, sahip olduğu yüksek kalite standartları, ekonomik yakıt kullanımı, artırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 400.000 TL kredi için, 5 ay vade ve %0 faiz avantajından yararlanabiliyor.

Far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile farklılaşan Sprinter’a sahip olmak için Mercedes-Benz Kasko tercih edildiğinde 100.000 TL kredi için, 5 ay vade ve %0 faiz avantajı sunuluyor. 

Mercedes-Benz Certified araçlar da çok avantajlı fiyatlarla tüm ticari işletmeleri ve ticari araç almak isteyenleri bekliyor. Ayrıca Mercedes-Benz Kasko’ya özel 100.000 TL kredi için, 5 ay vade ve %0 faizli kredi imkânı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Detaylar için www.mbfh.com.tr sayfasının yanı sıra en yakın Mercedes-Benz acentesine danışılabilir

İlgili Haberler

KIA’dan ‘Şimdi Al Ağustos’ta Ödemeye Başla’ Kampanyası

patron

Honda Civic Sedan ve HR-V e:HEV Modellerine Özel Ekim Ayı Kampanyası

patron

Fiat Professional’dan Uzatılmış Garantili, Sıfır Faizli Kampanya

patron