Akaryakıt

OPET Ultramarket Alışverişlerinde Kampanya

OPET, müşterileri için 30. yılına özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. 20 Ekim tarihine kadar geçerli “OPET Ultramarket Alışverişlerine Boş Yok Kampanyası” ile Ultramarketler’de yapılacak her 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde 15, 50 veya 100 TL değerinde “OPET yakıt puan” hediye ediliyor. 

Türkiye’nin müşteri memnuniyetinde lider markası OPET, 30. yılında da ‘OPETse Fark Eder’ dedirten müşteri deneyimini mükemmelleştirmeye yönelik kampanyalarına devam ediyor. “Ultramarket Alışverişlerine Boş Yok Kampanyası” ile OPET müşterilerine yakıt puan kazanma fırsatı sunuluyor. 20 Ekim 2022 tarihine kadar, kampanyaya kayıtlı aktivasyonlu OPET Kart ya da cep telefonu ile seçili OPET Ultramarket ve otomasyon sistemi olan Fullmarket Ekstra istasyonlarında yapılacak 100 TL ve üzeri market alışverişlerinde 15 TL, 50 TL veya 100 TL değerindeki yakıt puan ödüllerinden herhangi biri hediye ediliyor. 

Müşterilerin kampanyadan yararlanmak için; “MARKET KAZAN” yazıp boşluk bırakarak aktivasyonlu cep telefonu numaralarını 6738’e kısa mesaj göndermeleri veya OPET Mobil Uygulaması’na giriş yapıp, ilgili sayfadan kampanyaya katılmaları gerekiyor. Kampanya kapsamında yüklenen puanlar 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabiliyor.

İlgili Haberler

Yakıtını “TP Mobil” ile Alanlara İndirim Fırsatı

patron

D Motor Yağı Ailesi Genişledi

patron

OSRAM’dan Pratik Akü Takviye Çözümü

patron