Akaryakıt

OSRAM’dan Pratik Akü Takviye Çözümü

Güvenli sürüş için yeni teknolojilere odaklanan OSRAM, yaz mevsiminin en sıcak günleriyle birlikte artan tatilyolculuklarında sürücü ve yolcuların hayatına ürünleriyle konfor ve güvenlik katıyor. Geliştirdiği teknolojileri sürücülerin ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli olarak zenginleştiren OSRAM, olası araç akü bitme/durma sorununa karşı BATTERYstart 400 ürünü ile çözüm sunuyor. OSRAM bu sayede sürücülerin ve ailelerinin yolculuklarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçirmelerine imkan tanıyor. 

Güçten ödün vermeden kompakt bir çözüm sunan BATTERYstart 400; otomobil, minibüs ve motosikletler için ideal kullanım sunuyor. BATTERYstart 400 ile aküsü biten aracı çalıştırmak için akü takviye kablosu ve başka bir araç bulunmasına gerek kalmıyor. 2 adet USB girişine sahip olan BATTERYstart 400, hareket halindeyken de elektronik cihazların şarj edilmesini sağlıyor. 

Sürücüyü ve aracı güvende tutuyor 

Parlak bir LED ışık fener özelliği bulunan BATTERYstart 400 ürünü ters polarite, ani yükselme ve kısa devre koruması ile takviye cihazını, sürücüyü ve aracı güvende tutmak için akıllı güvenlik kelepçelerini içeriyor.  

İlgili Haberler

OPET’ten Sağlık çalışanlarına Yüzde 5 Yakıt Puan

patron

Ultramarket Alışverişinde İndirim Fırsatı OPET’te

patron

Gençler Kariyerlerine Bir Adım İLERİDE Başlıyor

patron