Güncel

Off Road Karavanlar Özgürlüğün Yeni Tanımı

Pandemi döneminde büyük ilgi gören, bir noktaya bağlı kalmadan, çevre ve manzara değiştirerek mobil bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi off road karavanlar, ülkemizde de trend olmaya başladı. 

Klasik karavanlardan farklı olarak insan kalabalığından uzaklaşma imkanı sağlayan Off road Karavan konseptinde pek çoğu Türkiye’de ilk defa görücüye çıkan 8 markanın farklı ihtiyaçlar için ürettiği modeller İstMarina AVM’de sergilendi. Sergide ayrıca pick up tipi karavanlar da yer aldı. 

Doğa ile iç içe

Bir araç yardımıyla çekilen off road karavanlar, kolay kurulumu ve dayanıklılığı sayesinde kalabalıktan ayrılarak engebeli yollarda ve dağlık alanlarda bile doğayla iç içe vakit geçirmeye olanak sağlıyor. 

Klasik karavanlara kıyasla her bütçeye uygun seçenekleri, portatif mutfak, oturma ve yatak alanları, ile her ihtiyacı karşılayacak donanımları, yenilikçi tasarımlarıyla tatilleri daha iyi ve daha konforlu hale getiriyor. 

İstMarina AVM’de aynı tarihlerde dıştan takma motorlu 4-6 metre arası farklı marka ve özelliklerde tekneler ve outdoor ürünler de sergilendi.  

İlgili Haberler

Jaguar Vision Grand Turismo Roadster

patron

MG4, Türkiye’de Satışa Sunulduğu İlk Ayda Podyuma Çıktı!

patron

Lexus “Büyük Düşünce Ödülü” ile Taçlandırdı

patron