Güncel

Yeni Toyota C-HR Hybrid İlk Kez Artweeks Akaretler’de

Toyota, sanat tutkunlarını buluşturan 8. Artweeks Akaretler’de ikonik SUV modeli Toyota C-HR’ın yeni neslini sergileyerek sanatla iç içe bir etkinliğe imza attı. Sıradışı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Yeni Toyota C-HR Hybrid, ilk kez Artweeks Akaretler’de sergilenerek sanat tutkunlarının da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

16 Kasım tarihine kadar devam edecek etkinlikte katılımcılar, Türkiye’nin önde gelen galerilerini ziyaret ederken aynı zamanda Yeni Toyota C-HR Hybrid’le de ilk kez tanışabilecekler. 

Adeta bir sanat eseri: Yeni Toyota C-HR Hybrid

Yeni Toyota C-HR Hybrid sanat eserleri arasında büyük bir uyum içerisinde yerini alırken, Artweeks Akaretler iki hafta boyunca farklı sanat disiplinlerinden eşsiz eserleri keşfetme olanağı sağlıyor.

Geleneksel tasarım kalıplarını kırarak “yollardaki konsept model” imajıyla öne çıkan ikonik model, Sportif Coupe tarzı hatlarıyla SUV tasarım kalıbını farklı bir boyuta taşıyor. Toyota C-HR prologue konseptinin tasarım temasına bağlı kalınarak üretime aktarılan ikinci nesil Toyota C-HR, dinamik tasarım çizgileriyle her an harekete hazır hissi uyandırıyor.

İlgili Haberler

Maserati Efsane Pilot Sir Stirling Moss’u MC20 Prototipiyle Anıyor

patron

Audi Ürün ve Hizmetleriyle Autoshow 2021 Mobility’de

patron

Off Road Karavanlar Özgürlüğün Yeni Tanımı

patron