Güncel

Yeni OCTAVIA, ŠKODA’nın Reklam Yüzü Mehmet Günsür ile Ekranlarda

Heyecanla beklenen yeni ŠKODA OCTAVIA, Türkiye lansmanının ardından satışa sunulurken, markanın yeni reklam yüzü Mehmet Günsür’ün rol aldığı reklam filmi de dikkatleri üzerine topluyor.

Yaklaşık 1 aylık hazırlık süreci sonrasında çekimleri 4 gün boyunca İstanbul’un farklı lokasyonlarında gerçekleştirilen reklam filmi, hem şehrin güzelliğini hem de OCTAVIA modellinin zarif tasarımını ve özelliklerini vurguluyor.

Happy People Project imzası taşıyan reklam filminde, rollerden uzaklaşmak ve kendi gibi davranabilmek isteyenlerin otomobili olma iddiası ile gelen yeni ŠKODA OCTAVIA, kullanıcılarını da kendileri gibi davranabilmeleri, hayatlarından rol çalmamaları yolunda cesaretlendiriyor. 

Yeni OCTAVIA’nın reklam filminin prodüksiyonunu Depo Film üstlenirken İzlandalı Yönetmen Thor Saevarsson yönetmenlik koltuğunda oturdu. 

2021 yılına hızlı bir başlangıç yapan ŠKODA’nın reklam filmi yayınlanmaya başladı ve çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen film de OCTAVIA’nın Türkiye adına ne kadar önemli bir role sahip olduğunun altını çizdi.

Künye:

Proje Adı: Yeni ŠKODA OCTAVIA-Mehmet Günsür

Reklam Veren: Yüce Auto-ŠKODA 

Reklam Ajansı: Happy People Project

Prodüksiyon Şirketi: Depo Film

Yönetmen: Thor Saevarsson 

İlgili Haberler

Nissan Hijyen Kontrollerine Aralıksız Devam Ediyor

patron

Heyecan Verici Maceraların Yepyeni Üyesi: 7 Koltuklu Nissan X-Trail

patron

ŠKODA’dan Sağlığınıza Önem Veren Klima Teknolojisi

admin