Karavan

UNI-HAN Karavan

Unimog evini sırtına yükledi, keşfetmeye hazır. Hunter Nature Karavan yine harika bir iş başarmış. Mevcut çekme modelinin boyutlarını değiştirerek Unimog’un şasesine monte etmişler. Ortaya hem görsel hem de işlevsel çok keyifli bir Unimog Karavan çıkmış. Adını da Uni-Han koymuşlar. 

Mercedes-Unimog kamyonlar bugüne dek ambulans, askeri taşıma, radyo istasyonu, arama kurtarma ve kar temizleme aracı olarak çeşitli amaçlarla kullanıldı. Dünyadaki birçok ordu tarafından hala kullanılan bu güç timsali şimdi gücünü Hunter Nature Karavan’ın sunduğu konforla birleştirerek son derece güvenli, hiç olmadığı kadar geniş ve elbette her zamanki gibi konforlu bir mobil ev olarak görücüye çıkıyor.

Uni-Han güneş enerji panelleri sayesinde kendi enerjisini kendi üretiyor. Karavanın enerji ihtiyacı tamamen güneş enerji sisteminden geldiği için aracın aküsüyle hiçbir bağlantısı yok. 

Tasarımı Hunter Nature Karavan’ın 4 kişilik, ranzalı Hi-S 4,75 Safir modeli ile aynı ancak bu sefer daha geniş, daha yüksek ve daha fazla depolama alanı var. 200 litre temiz su tankı ile tek depolamada daha uzun süre temiz su kullanımı imkânı sunan Uni-Han, çekme off-road karavan modellerinde olduğu gibi mutfağı ve banyosunu içinde barındırıyor. 

Top-up açılır tavanı sayesinde tertemiz hava sirkülasyonunun yaşattığı ferahlığı bu sefer biraz  daha yüksekte deneyimleyeceksiniz. Uni-Han’ın bu sayılan özellikleri ve çok daha fazlasını görmeye hazır mısınız? Bu soruya cevabınız evet ise Uni-Han 8 -16 Ocak tarihleri arasında Tüyap Karavanist fuarında Hunter Nature Karavan’ın standında ziyaretçilerini bekliyor olacak. Bu projeyi fuardan sonra showroomda görme şansını bulamayabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

İlgili Haberler

Citroën Holidays, Karavancılıkta Tarzı Teknolojiyle Buluşturuyor

patron

Shantigo SG4+

patron

Hymer Venture S EV

patron