ATV-UTV

Can-Am Maverick Sport DPS 1000R

2020 yılına kadar yan yana araç ailesini rafine etme vaadini sürdüren Can-Am, yepyeni Maverick Sport ailesinin tanıtımıyla Türkiye off-road pazarındaki agresif yaklaşımını sürdürüyor. 

Can-Am Maverick Sport DPS 1000R serisi araçlar Depar Motor güvencesiyle Türkiye’de satışa sunuldu. Traktör homologasyonlu ve plakalı olarak satılan bu gerçek 60 inç. (152.4 cm) sınıfı performans Side by Side araç hem Maverick X3 hem de Maverick Trail alt modelleriyle ve elbette onu rakiplerinden ayıracak yeniliklerle geliyor. Arazi ortamları için en arzu edilen ve uyarlanabilir genişlikle gelen Maverick Sport, arazi meraklılarını arazi fetih maceralarında daha iyi donatmak için cesur, hassas ve kendine güvenen bir tasarımla tasarlanmış. 

Bu heyecan verici Maverick Side by Side araç ailesi duygusal ibreyi saf zevk yönünde daha da belirginleştirecek. Araç, arkaya monte edilmiş 976cc Rotax V-Twin motora sahip. Alıcılar, sınırsız 75 hp Rotax 1000 motor veya yoğun 100 hp Rotax 1000R arasında seçim yapabilir. 

Büyük hava girişleri, büyük boyutlu bir radyatör ve Donaldson hava kutusu her ikisinde de standarttır, ancak 1000R çeşidi Maverick X3’ten daha büyük hava kutusu, benzersiz bir egzoz hattı ve susturucuyu, ek bir CVT alımı ve Maverick X3’ten aynı CVT tahrikli kasnağı içerir daha fazla dinamizm için. Maverick Trail araçlarına çok benzer şekilde Maverick Sport ailesinin motoru, QRS (Hızlı Yanıt Sistemi) ile CVT tipi şanzımana, iz performansı için ideal P / R / N / H / L oranlarıyla eşleştirilmiştir. CVT aynı zamanda gönül rahatlığı için Elektronik Kayış Koruması özelliğine sahiptir. Dişli üzerinde sağlam bir arka diferansiyel ve helis dişli şanzıman hem dayanıklı hem de sessizdir. 

Maverick Sport DPS modelleri, arazide hassas kontrol için Dinamik Servo Direksiyon ve seçilebilir Spor ve ECO modlarına sahiptir. Paket ayrıca Visco-Lok † QE otomatik kilitleme ön diferansiyeline sahip seçilebilir bir 2WD / 4WD içerir. 

Maverick Trail aile araçları ile kanıtlanmış (230,1 cm) dingil mesafesi olan Maverick Sport, geniş bir kokpit, gelişmiş ergonomi ve rakiplerinden daha iyi sürüş özellikleri sunuyor. Kararlı mühendislik, çok çeşitli arazilerde öngörülebilir yol tutuşu ve geniş zemin boşluğu sağlamak için düşük oturma ve optimum önden arkaya ağırlık dağılımı ile sonuçlanmış. Çift A-Arm ön süspansiyon, Torsional Trailing Arm (TTA) arka süspansiyon ve FOX 2.0 Podium şoklarıyla eksiksiz bir süspansiyon konfordan bağımsız olarak aracın yeteneklerini ve yol tutuşunu geliştirir.

Aracın sağlam kafesi, Çift Fazlı 980 çelikten ve son derece hafif ve sert olan yüksek mukavemetli düşük alaşımlı çelikten yapılmıştır. 1,85 inç. (4.7 cm) boru kafes tamamen ROHVA uyumludur ve hem sürücü hem de yolcu çevresinde koruyucu bir bariyer oluşturur.

Web Sitesi: www.deparmotor.com

İlgili Haberler

4 Kişilik Can-Am Maverick Max Sport DPS 1000T Türkiye’de

patron

Can-Am Outlander Max 570 T3B ABS

admin

2022 Can-Am Maverick X3 Turbo RR

patron